جدیدترین عکس های بازیگران ایرانی و ستاره ها در اینستاگرام

با برگزاری جشنواره کن در هفته گذشته و دریافت دو نخل طلایی از این جشنواره توسط اصغر فرهادی بخاطر کارگردانی فیلم فروشنده و شهاب حسینی بخاطر بهترین بازیگر نقش مرد، شورو هیجان زیادی در شبکه های اجتماعی و در بین علاقه مندان به فیلم و سینما ایجاد شد جدیدترین عکس های این هفته را با عکس هایی از جشنواره کن اغاز می کنیمعکس های مربوط به جشنواره کن (که اکثرا عکس های خبرگزاری های خارجی هستند) شروع می‌کنیم. لازم به ذکر است که این شماره پر است از عکس های شهاب حسینی، ترانه علیدوستی و اصغر فرهادی.امروز قرار است با این عکس ها عشق کنیم و از ته دل به آن ها افتخار کنیم!

 

جدیدترین عکس های بازیگران سینما

این مطلب شامل نزدیک به 150 عکس از جدیدترین و داغ ترین عکس های بازیگران زن و مرد سینمای ایران می باشد عکس های دید ترانه علیدوستی، شهاب حسینی و اصغر فرهادی در جشنواره کن و عده بسیار بیشتری که مشخص نیست به چه بهانه ای در این جشنواره حضور داشته اند حضور برخی از بازیگران سرشناس کاملا قابل توجیه است اما بازیگران دست چندمی سینمای کشورمان مشخص نیست به چه عنوانی در جشنواره کن حضور به هم رسانده اند .

به فرودگاه امام بازمی‌گردیم، در لحظه ای که شهاب حسینی و ترانه علیدوستی این عکس را می‌گرفتند و احتمالا فکرش را هم نمی‌کردند که دو روز بعد قرار است در کنار بزرگان تاریخ سینمای جهان قرار بگیرند و نامشان در تمامی فضا های مجازیِ دنیا تِرند شود.

 

عزیزان در مراسم فوتوکالِ فیلم فروشنده که در آن اتفاق خاصی جز رونمایی از لباس های عجیب و غریب و چند فریادِ “ترانه” و یک “زهرمارِ” شیرین، نیافتاد.

 

این عکس درست در لحظه ای گرفته شده که شهاب حسینی احساس کرد میتواند اخم کند و شبیه به کلینت ایستوود و آلن دلون بشود، ولی نمیدانست که خیلی بهتر از آن ها شد!

 

شهاب حسینی با پوششی نزدیک به کارمندان بانک، نمودی واقعی از لباس پوشیدنِ ایرانیانِ اصیل (دو سایز بزرگتر) را به جهانیان نشان داد. جناب فرهادی هم که لباس هایش همانند فیلم هایش پایان باز بود و تکلیفش معلوم نبود! کارشناسان و منتقدان زیادی هنوز هم در کَف تشخیص این که لباس های ایشان اسپورت است یا مجلسی، مانده اند! ترانه هم میتوانست برای چنین مراسم مهمی لباسی به جز شلوار راحتی پدرش را بپوشد. دکمه های باز پیراهن اصغر فرهادی درمیان افرادی که لباس های اتوکشیده و پاپیون های چندصد دلاری بسته اند قابل توجه است

 

حالا که دقت می‌کنیم، میبینیم که تیپِ ترانه آنقدر ها هم بد نبود!

 

با دقت بیشتر میفهمیم که اتفاقا تیپش جزو خوب های مراسم بود! ترانه علیدوستی خوشتیپ

 

بدون شک ترانه علیدوستی خوشتیپ ترین انسان حاضر در مراسمِ فوتوکال فیلم “فروشنده” بود!

 

مراسم فرش قرمز و اکران فروشنده در کن و ستاره های ایرانی گلِ سرسبد مراسم.

 

عکس یادگاری سحر دولتشاهی و ترانه علیدوستی پس از تماشای فروشنده. گویا پس از چند روز بالاخره لباس سحر برای مراسم آماده شد و دیگر از پرده هایی که با خود به کن برده بود استفاده نکرد.

 

علی عظیمی و علی مصفا هم در جشنواره حضور داشتند و فروشنده را دیدند. گویا بخشی کوتاه از یکی از ترانه های علی عظیمی در فیلمِ اصغر فرهادی پخش شده است و علی به همین دلیل به مراسم کن دعوت شده است.

 

یکی از محبوب ترین عکس های گتی ایمیجز (Getty Images) در چند روز اخیر.

 

مگه داریم تیم به این خوبی؟!

 

علی معلم، مهدی پاکدل، حمید فرخ نژاد و سایر دوستان ایرانی حاضر در مراسم فرش قرمز فروشنده. جشنواره تمام شد و هیچ کسی ندانست که حمید و مهدی برای چه فیلمی و چگونه خود را به کن رسانده اند! این آقای عینکی هم که بخاطر سلفی گرفتن با چند بازیگر مشهور ذوقمرگ شده و از شدت خوشحالی لبخندش تا بناگوش باز است

 

خوشحالی متفاوت شهاب حسینی پس از گرفتنِ نخل طلای کن. دیدید گرفتم!!!

 

اصغر خان فرهادی هم که مثل همیشه آغوشش را رو به حضار باز کرد و اینگونه به تشویق ها پاسخ داد.

 

یکی دیگر از صحنه های زیبای مراسم وقتی بود که نام اصغر فرهادی به عنوان برنده بهترین فیلمنامه اعلام شد و اینگونه همسرش پریسا بخت آور را در آغوش کشید.

 

عزیزانمان این همه خرج میکنند و وقت میگذارند، ولی دقت کافی را ندارند که لباسی را انتخاب کنند تا به چیز هایی نظیر آباژور تشبیه نشوند! واقعاً تابحال لباس زنانه مجلسی با یقه ای به این گشادی دیده بودید؟!

 

یکی دیگر از اتفاقات جالب و پر سر صدای مراسم در کنفرانس خبری هیئت داوران جشنواره کن اتفاق افتاد. وقتی که “دونالد ساترلند” منتقد سرشناس همانند کتایون شهابی داور ایرانی مراسم شال و سرپوش سرش کرد و روبه خانم شهابی گفت که: چون تو سر کردی، من هم سر میکنم!

 

ای کاش شهاب پیش از عزیمت به کن، از دوستانی مثل پیمان معادی یک مقدار شادی کردن در جشنواره های بین المللی را یاد میگرفت تا اینگونه معذب بنظر نیاید!

 

عکس یادگاری ایرانیانِ حاضر در کن پس از اختتامیه.

 

پس از این اتفاق خوب و افتخار بزرگ، کل اینستاگرام تعطیل شد و شبکه اجتماعی جدیدی به نام “شهاصغرگرام” راه افتاد. حدود چندین هزار پستِ تبریک! از آنجایی هم که اصغر فرهادی در صحبت های پس از دریافت جایزه اش گفت که با جایزه اش “بخشی از مردم” را خوشحال کرده، همه افراد حاضر در ابنستاگرام با پست های تبریکشان نهایت تلاش خود را کردند تا در گروه دوم قرار نگیرند!
چند پست تبریک را به نمایندگی از چند صد پست چهره ها انتخاب کرده ایم. علیرضا عصار اولین پست سال جدیدش را با تبریک به افتخار آفرینان سینما دشت کرد!

 

هانیه توسلی فقط به اصغر فرهادی تبریک گفت. احتمالاً از بازی شهاب چندان راضی نبوده است!

 

پست تبریک غزل شاکری به همکارانِ عزیزش در سریال شهرزاد.

 

امیر مهدی ژوله و تبریک دوم خردادی اش!

 

رضا گلزار هم اینگونه به شهاب حسینی تبریک گفت.

 

یکی از کاندیداهای اصلی جایزه بهترین سلفیِ سال.

 

– تا گفتم یک، دو، سه ول کن من بگیرم!
+استرس نده.. اوکی!
– آماده ای؟
+ نه… من اینجوری اصلاً نمیتونم!

 

عکسِ صفحه رسمی جشنواره فیلم کن از ترانه علیدوستی.

 

– اون عقیبااا.. صدا میاد؟!!

 

– هاهاااا.. قیافه بهروزو نیگا!


 

و باز هم کسی ندانست که چگونه…

ارتباط این افراد به جشنواره کن در هاله ای از ابهام است
گرچه از صمیم قلب ارزو می کنیم که یکایک این عزیزان روزی بهترین جوائز جهانی را دریافت کنند هنرمند بسیار دوست داشتنی مانند حمید فرخ نژاد عزیز که بازی او را همه ما دوست داریم.

 

یکی دیگر از ایرانیان حاضر در مراسم، فرنوش صمدی بود. کارگردان زن ایرانی حاضر در بخش اصلى مسابقه فیلم هاى کوتاه جشنواره فیلم کن ٢٠١٦

 

تلاش شهاب برای پوشاندن کراوات خود لحظه ای که یادش افتاد قرار است سه روز دیگر به وطن بازگردد!

اهوم!!

سلام علیکم ورحمه الله وبرکاته

 

بای بایِ عزیزان با اتوبوسِ عواملِ فیلم جیم جارموش و یکی از بازیگرانِ آن!

 

– مرسی از اعتمادت.. خیلی بهت مدیونم
+ باشه، لطف داری. حالا ول کن برو جایزتو بگیر.
– نه، به اندازه کافی ازت تشکر نکردم!

برای سحر دولتشاهی فرقی ندارد که جشنواره فیلمِ کودکِ اصفهان باشد یا جشنواره کن. بالاخره افرادی را پیدا خواهد کرد و با آن ها سلفی خواهد گرفت! متاسفانه عکس های مربوط به جشنواره کن تمام شد. برویم سراغ سایر عکس ها.

 

عکسی صاف و ساده از هدیه خانم تهرانی که اخیراً با فیلم «یک روز دیگر» به سینما بازگشته است و اتفاقی خوب و شیرین برای هواداران پرشمارش است. هدیه تهرانی عزیز و دوست داشتنی که برخلاف اکثریت بازیگران زن سینمای ما هیچگاه در مقابل دوربین خودشان نیستند در حقیقت هزارو یک کار می کنند که اصلا خودشان نباشند پوشیدن لباس های عجیب و غریب مارکدار و انجام عمل های جراهی مختلف برای همین منظور است.

 

دوست داشتنی ترین محمودِ دنیا!

آقا نقی عزیز به همراه همسر محترم که از اوایل زندگی مشتکشون بهترین استفاده رو می کنن درآینده و با آمدن بچه ها دیگه چنین فرصت هایی دست نخواد داد.

محسن تنابنده و همسر جان در کنار یک دیوار آجری که احتمالاً مربوط به یک بنای تاریخی است.

 

مهدی سلطانی و عکسی دیگر از نوجوانی هایش. از مهدی عزیز بابت توضیحِ تکمیل کننده خود در باره یکی از واژه های کپشن، تشکر می‌کنیم!

 

خب لادن جان الآن تکلیفمان را مشخص کن، با امروزت خوش باشیم یا با دیروزت بر سرمان بکوبیم؟!

 

عکس خلاقانه و بانمک شبنم قلیخانی از دخترش شانا خانم.

 

عکس مجله ای ژاله صامتی و دخترانش از قاب دوربین نیما مرادپور.

 

یاسر جان این عکس را هر رهگذر دیگری هم میتوانست بگیرد، دلیلی برای این همه تاکید روی عکاسش وجود نداشت!

 

کریم در طبیعت.

 

مهدی سلوکی با این سلفی از ساخته شدن یک سریالِ فاخر دیگر با هنرنمایی خودش خبر داد. همانند تمامی سریال های فاخری که در آن هنرنمایی کرده است!

 

ممنون از الی احمدی عزیز که با این عکسش خیال ما را از حالِ استاد هوشنگ مرادی کرمانی، قصه گوی کودکی هایمان آسوده کرد. آرزوی سلامتی داریم برای استادِ عزیز.

 

سیگار خاموش مهرداد به کار، این چه مدل موی است؟ چرا دورش را کوتاه کرده و رویش را چنگ زده است؟!انصافا الان خیلی خوشتیپ شدی

کار دیگه ای هم مونده شما بازیگرا نکرده باشین؟

 

با برادر، زن برادر و برادر زاده بهنوش بختیاری آشنا می‌شویم.

 

خیلی خودت و ذهنت را اذیت نکن هستی خانم، ما هم انتظار خاصی ازش نداریم!

 

یک عکس معمولی از علی صادقی که او را در حالتی معمولی و تحت یک شرایط کاملاً معمولی و در یک مکان بسیار معمولی نشان میدهد.

 

اگر این عکس را به شما نشان دهند و بگویند بنظرتان کدام کودک در آینده شانس بیشتری برای هنرپیشه شدن دارد، کدام را انتخاب می‌کنید؟!
پ.ن: دخترکِ ایستاده در وسطِ تصویر، ماهایا پطروسیان است.

 

بانو رخشان بنی اعتماد و بانو آزیتا حاجیان در اختتامیه جشنواره فیلم سبز.

 

نیما جان شما همان دست به سینه و یا دست در جیب ژست بگیری خیلی بهتر است، نیازی نیست خودت را اذیت کنی!

 

پوریا شکیبایی “خوش سبیل ترین” عکسی که از زنده یاد خسرو شکیبایی وجود دارد را رسانه ای کرد. خسروشکیبایی عزیز و دوست داشتنی همیشه در قلب ما زنده است.

 

تست گریم جالب علیرضا خمسه که شبیه به یکی از بازیگران محبوب قبل از انقلاب شده است.

 

هنگامه قاضیانی این عکس از جشن تولد نه سالگی اش را بمناسبت سالروز تولدش به اشتراک گذاشت. تبریک ویژه به هنگامه بانو، بازیگر موفق و کاردرست کشورمان.

عکس بازیگران زن

سلفی بی دلیل و “دلم خواست بگیرم”ِ پریناز ایزدیار در داخل ماشینِ یکی از دوستان. چون اگر ماشین خودش بود پشت فرمان می‌نشست نه سمتِ شاگرد!

 

امیر تتلو هم که روز به روز دارد بیشتر از قبل مردم را از ورزش و سلامتی فراری می‌دهد!

 

پست ویژه ی علی دایی در سالروز درگذشت زنده یاد ناصر خان حجازی. روحشان شاد باشد.

 

عکسی مربوط به جشن تولد ارسلان قاسمی در کنار دوستانش در چالوس. از حالتِ عزیزان در عکس مشخص است که ارسلان تحت حمایتِ کاملِ امید جهان است و کسی قصد پادرازی به این حریم را ندارد! بهنام برزای بازیکن جوان استقلال هم بدون هیچ دلیل قانع کننده ای در جمع عزیزان حاضر است. آن عزیزِ سرِ پا ایستاده هم برادرِ سحر قریشی است.

 

تمرینات تخصصی بهنوش بختیاری برای ایفای نقش در فیلم مستند زندگی یک هنرمند قدیمی و فراموش نشدنی به نام “جمیله”!

خوب شد این کودک 5 ساله برای خندیدن به حرکات موزون در چمن های پارک راضی شد و خواسته های شدیدتری نداشت!

عکس یادگاری نیوشا ضیغمی در کنار بهنام صفوی و یکی از دوستان پس از تماشای کنسرت بهنام. اتفاقاً دیروز از همین کلاه های بهنام در ایستگاه متروی سعدی می‌فروختند. دانه ای 7 هزار تومان. کلاه های قشنگی بودند.

 

بیژن بیرنگ و مستر تیستر در کنار حضرت والامقام، خوراک ماهیچه! جایی که چنین بزرگواری حضور دارد، اصلا کسی نباید اعلام حضور کند!

 

زیارت قبول مهران جان. التماس دعا داریم.

 

سلفی عزیزان هنرمند در پشت صحنه کار جدیدشان. همه را هم که میشناسید نیازی به معرفی ندارند! اتفاقاً آن عزیزمان در ایستگاه سعدی از این کلاه های علی مشهدی هم داشت، دانه ای 5 هزار تومن.

 

آفرین! این افتخار بزرگ را همین طوری نسل به نسل ادمه دهید!هنرمند بسیار محبوب احسان خواجه امیری برخی از افراد مشهور کشورمون، برخلاف اکثریت اونها همیشه ظاهری خودمونی و مهربون دارن بخاطر همین هم هست که همیشه ماندگار هستن

 

بانو ثریا قاسمی در آتلیه. آرزوی سلامتی و طول عمر داریم برای مادرِ نه چندان مهربان سینما!

 

عکس بدون توضیح یکتا ناصر که احتمالاً خواسته با آن به مردم بگوید که خودش نمیخواهد، اگر بخواهد می‌تواند!

 

بالاخره آمدند! هانیه جان جذبشان راحت است، نگه داشتن و فراری ندادنشان سخت است! موفق باشی!

 

فرو ریختن از این بیشتر؟!

 

سلفی محسن مسلمان در کنار روناک یونسی و همسر جان و همچنین نرگس محمدی. باز هم هر چه فکر می‌کنیم به این نتیجه می‌رسیم که محسن تازه داماد است و طبیعتاً نباید اینچنین باشد!

 

ملیکا شریفی نیا، دائم الژِست ترین هنرمند تاریخ! یک شعر ملیکایی هم نوشته بود که چون دیدیم ارزش اسکرول ندارد، به مصرع اولش بسنده کردیم!

 

مونا برزویی و همسر جان در یک دشت شقایقِ ناشی از کمبودِ باران!

 

حمید حامی با به اشتراک گذاشتن این عکس از جوانی هایش بار دیگر تاکید کرد که نه تنها چیزی برای از دست دادن ندارد، بلکه از هیچ کس هم هیچ ترسی ندارد!

 

شراره رخام با این سلفی نیمه شعبان را بر همه تبریک گفت. این قیافه ناراحت و بغ کرده کجا و تبریک نیمه شعبان کجا!!!!

 

پست تبریک عجیب علی کریمی به مناسبت تولد احمدرضا عابدزاده. تبریک به عقاب خوش تیپ و دوست داشتنی کشورمان. مبادا نمانی
“تو بمان عقاب؟!” خوب شد این را گفتی علی جان، چون داشت پرواز میکرد و با حرفت منصرفش کردی! پابند موندن شد دیگه

 

برای آنا هم آمدند؟!

این همون دسته گل بالاست؟

چه خوب مونده!!!

 

سلفی بهاره کیان افشار در کنار مهرداد صدیقیان، بهرام رادان و سایر همکاران در پشت صحنه کار جدیدشان. آقای رادان از بهروز خان افخمی چه خبر؟ می بینید همو؟

 

هانیه توسلی در منزل نشسته بود که ناگهان احساس کرد که جامعه به تماشای عکس های بدون آرایشش نیاز مبرم دارد. پس به همراه دوستِ دوربین دارش دست به کار شدند و این دو عکس را خلق کردند.

 

 

ولی بلافاصله پس از چند دقیقه متوجه شد که اشتباه میکرده و جامعه هنوز برای درک چنین اتفاقات و واقعیات بزرگی آمادگی لازم را ندارد، لذا عکس پایین را گذاشت تا قبلی ها را بشورد و ببرد.

 

فرهاد مجیدی دچار اُفتِ “فحشِ خون” شده بود که با این سلفی در کنار حبیب کاشانی، آن را جبران کرد و به میزان نرمال رساند.

 

بهرام رادان با این عکس نوستالژیک همه ما را به سال های دور برد. به کلاس های درس دهه شصت که 40 نفر را در اتاق هایی با فضای نردیک به سوله ی مرغداری ها می‌چپاندند و با فنون آپدیت شده ی ورزش های رزمی و تکنیک های منطبق بر جدید ترین روش های شکنجه ی گوانتانامو تربیتمان می‌کردند!

 

 

آرامش علیرضا قربانی را بر هم نمیزنیم.

 

آفرین آقا پولاد. ورزش کن، ورزش خیلی خوب است. از قدیم گفته اند عقل سالم در بدن سالم است، پس نا امید نشو و به ورزشت ادامه بده.

 

محصول مشترکِ دوستِ عکاس و دوستِ گرافیستِ شیلا خداداد را مشاهده می‌کنید.

منو ببینید!!!! بازم ببینید

فقط منو ببینید!!

 

صحنه ای جالب در کنسرت بابک جهانبخش که در آن بابک آرتا را در آغوش گرفت و به خواندن ادامه داد. این عکس را هم مهسا کامیابی گرفته است.

 

اسمایلی وقتی که میفهمی بوی قرمه سبزی پیچیده در ساختمان، مربوط به خانه همسایه است.شایدم تو فکر جوایز اسکار هست که یکی دوتاشو درو کنه و روی همه رو کم کنه

 

سلفی با عشق شهرام قائدی در کنار یک فروند عشق.

ممنون از کامران عزیز که سلفی اش را درست در لحظه ای که یکی از کشتی گیران ایران توانست حریف آمریکایی اش را شکست بدهد، گرفت و هنگام شکست 5 کشتی گیر دیگرمان در مقابل حریفان آمریکایی، گوشی در جیبش بود.

 

همایون شجریان پس از دیدن این پست یک نفس عمیق کشید و از اینکه مجوز خواندنش برای مردم ایران صادر شده است، بسیار خوشحال و مسرور شد.

با این پست می تونی امیدوار باشی که حتما یه سلفی دیگه هم باهات می گیره

 

حمیدرضا آذرنگ به همین منوال پیش برود یکی دو پست ِ دیگرش را باید با عصا و دندان مصنوعی به اشتراک بگذارد!

 

نگاه خانم یگانه، هر روز بانمک تر از دیروز!

 

سلفی چارتاری ها در آسانسور. این سلفی نشان می‌دهد که بعضی رفتار ها همگانی و در بین همه اقشار مشترک است و روشنفکر و غیر روشنفکر نمی‌شناسد!

 

جسارتاً مسعود جان اول شما زیر پیراهن و تیشرتت را درست کن و بعد به فکر معیشت مردم و خواب مسئولین باش!

 

سلفی حمیدرضا پگاه در کنار همسر محترم، شهره سلطانی و نیما مسیحا و همسرش در یک کافه.

حسن اسدی بازیگر کهنه کار سینما و تلویزیون به تماشای تئاتر شیرین بینا و گلاب آدینه رفته بود که این عکس یادگاری را پس از تماشای تئاتر با عزیزان گرفت.

 

سلفی خوش آب و رنگ سیما مطلبی با همکاری گلهای باغچه اش.

 

عجب ویویی! حیف چشم انداز به این قشنگی که…. بگذریم!

چشم انداز به این زیبایی رو خراب کردین خانوم خانوما

 

عکس جالبی که سیداحمد خمینی یکساله را در آغوش پدر عزیزش در ساحل دریا نشان می‌دهد.

 

سلفی مهدی ماهانی در کنار فرهاد مجیدی، رضا گلزار و سایر عزیزان در رستوران جدید رضا گلزار در محله جردن. این سلفی از آن عکس هایی است که مهدی ماهانی هر نیم ساعت یک بار به گالری گوشی اش می‌رود و ناباورانه به آن نگاه می‌کند و دلش قنج میرود از این عکسی که گرفته است!

چطور شده شما نرفتید جشنواره کن؟

اخه همه اونجان

آبدارچی خانه سینما هم الان ردیف جلوی سالن نشسته روی سه تا صندلی رو هم  کیف و چمدونش رو گذاشته که بگه اینجا جای کسیه

هرچی میگن صندلی ها شماره داره قبول نمی کنه آخه نصف سالن رو بقیه هموطناش همین کارو کردن

حالا چرا گیر دادین به شاغلام !!!

 

سپیده خداوردی و آقا پسرش در شهربازیِ کودکان. تکرار می‌کنم، شهربازیِ “کودکان”!

– این آقا پسرِ ما تو خارج بزرگ شده، خیلی با فهم و کمالاته، دستشم تو جیبِ خودشه!

+ خجالتم نده آقا جون!

 

ما هم ایمان داریم شما از لحاظ اعتماد به نفس و تواضع در بین سایر همکارانتان بی رقیب هستید!

 

خب؟ کوروش کبیر چی؟ جمله ای چیزی نداری بیژن جان؟! حداقل بیوگرافی اش را از ویکیپدیا کپی میکردی تا پستت انقدر چِرت نشود! یه چیزی شنیدن از اینکه کوروش کبیر امراطور بزرگ و فرد بسیار والامنشی بود

خب؟ وضعیت الان ما چه ارتباطی به اون موقع داره؟

بازیگران سینمای ما که کشته مرده جلب توجهن و روزی 50 تا سلفی با لباس و ظاهر مختلف می اندازن که یکم بیشتر دیده بشن

این بعد چه ربطی به کوروش کبیر داره؟

البته بازیگران محبوبی مث شما و مرحوم پدرتون که همیشه محبوب دلها هستید کلی عرض کردم.

عکس های بازیگران

مصطفی کیایی و همسر محترم در مراسم اکران خصوصی فیلم بارکد در یکی از پردیس های سینمایی.

 

یغما گلرویی با تیشرت جادویی اش تمام زندانیان ایرانی را آزاد کرد و حالا نوبت به زندانیانِ چینی و ژاپنی رسیده است.

 

سیروان خسروی در حال آماده کردن خود برای دور جدید کنسرت ها!

همه رو برق می گیره !!!

 

لیلا اوتاد این عکس از خود در حال موتورسواری را مناسب ترین گزینه برای تبریک عید دانست!

 

عکسی زیبا از دو استاد گرانقدر سینما در حاشیه یک مراسم خصوصی. استاد محمدعلی کشاورز و استاد علی نصیریان. سایه شان بر سر سینما مستدام باشد. بازیگران بی بدیل سینمای کشورمان

 

 

الناز حبیبی هم به آتلیه رفته بود.

اعتماد به نفس می خواد دیگه

 

سلفی گلوریا هاردی در حال شیراز گردی. احتمالاً گلوریا تازه به شیراز رسیده است و هنوز نمی‌داند کجاست، وگرنه این سلفی را به اشتراک نمیگذاشت و منتظر زیبایی های محض این شهر می ماند.

 

 افسانه پاکرو یک عادت عجیبی دارد و هر وقت که خواب است به صورت ناخود آگاه از خودش سلفی میگیرد. بعضا دیده شده به صورت ناخودآگاه آن را هم به اشتراک میگذارد! این عکس هم نتیجه ی این عادت عجیبش است.

 

امین زندگانی و الیکا عبدالرزاقی در کنار امین حیایی و نیلوفر خوش خلق و راننده شان در یک دورهمیِ هنری.

 

سحر قریشی و نذری که داشت و آن را در شب نیمه شعبان ادا کرد. قبول حق.

فقط بخاطر اینکه ریا نشه

 

مثل برق و باد یک سال گذشت و لیانا خانم یک ساله شد. تبریک این روز برای مهناز افشار و همسر محترمش.

 

حامد حدادی پس از اتمام لیگ بسکتبال برای اینکه حوصله اش سر نرود در یک آپاراتی مخصوص تراکتور مشغول به کار شده است.

پیام جان اولین کاری که باید برای جبران انجام بدهی این است که اینستاگرامت را پاک کنی! وگرنه خیال خام است!

 

خستگی اصغر فرهادی و شهاب حسینی از تنشان در نرفته بود که ناگهان این پست و عکس آپلود شد…

 

سلفی خوش احساسِ رضا صادقی و همسر جان که توسط صفحه ی تیارا خانم به اشتراک گذاشته شده است.

 

امروز تولد امیرشهاب رضویان هم هست. دلیلی برای تبریک نگفتن به یکی از دوست داشتنی ترین کارگردان های عالم وجود ندارد!

 

عکسی فوق العاده از جوانی های اصغر خان فرهادی که هر حرف اضافه لطمه ای است به درجه ی عالی این عکس! فقط باید به این عکس نگاه کرد و لذت برد! این عکس نشان میدهد که اصغر آقا از کوچه های خاکی اصفهان شروع کرده و خود را به کن و اسکار رسانده است!

 

سورپرایز ویژه برای احمدرضا عابدزاده توسط همسرش و پرسپولیسی های قدیم و جدید، در مقابل رستوران عقاب در متل قو. بار دیگر تولد احمدرضا عابدزاده را به او، خانواده و هوادارانش تبریک عرض می‌کنیم.

 

سلفی شب گذشته مهدی طارمی در پشت صحنه برنامه نود در کنار عادل فردوسی پور و یکی از دوستان یا همکاران.

 

خداد عزیزی چهره تکرار نشدنی فوتبال کشورمان

برخلاف بسیاری که وارد سیاست شده، سر از شوراهای شهر روستا دراوردند، خداداد عزیز هنوز هم عزیز شهرماست  و خودمانی خداداد عزیزی را با طوطی اش تنها میگذاریم و خلوتشان را به هم نمی‌زنیم

 

یک عکس بیفور/ افتر از متین ستوده با سوژه ی گریمی که در کار جدیدش دارد. بیش از آنکه گریمِ متین برایمان عجیب و شگفت انگیز باشد، از صورت بدون گریم و در واقع بدونِ هیچ چیزِ او شگفت زده شده ایم!

 

میترا حجار و بانو مرضیه برومند در مراسم اختتامیه جشنواره فیلم سبز.

 

عکس یادگاری عوامل برنامه اکسیر با مهمان ویژه شان آتنه فقیه نصیری که شکر خدا حالش بهتر است و انشاالله بهتر تر هم می‌شود.

 

با ذکر یک ماشاالله می‌رویم سراغ عکس بعد!

 

رعنا آزادی ور در یک رستوران منتظر آماده شدن پاستا آلفردو بود که گیر یکی از عکاسان عزیز افتاد!

 

آناهیتا افشار، جدیدترین عضو کمپین حمایت از بیماران مبتلا به ایدز.

 

سلفی پوریا پورسرخ در کنار جناب خان عزیز و رامبد جوان در حاشیه برنامه خندوانه. برنامه ای که در فصل جدید دکور و تعداد میهمانانش بزرگتر و بیشتر شد، و به همان میزان حیطه خلاقیت و جذابیتش کاهش یافت.

 

سمانه خانم پاکدل در حال تزئین آش نذری نیمه شعبان. در آن اطراف احیاناً قاشقی موجود نیست که سمانه جان دستش را به زحمت نیاندازد؟!

 

با این عکس از سارا خادم الشریعه، نابغه شطرنج کشورمان که پیش تر درباره اش نوشته ایم، در کنار یکی از دوستانش این شماره را به پایان می‌رسانیم. شب و روزتان خوش.
یا علی.

 

منبع:برترین ها

 

 جدیدترین ها

اسلحه های طلایی رضا ضراب + عکس

دو دروغ بزرگ امروز در شبکه من و تو

هک شدن سایت قوه قضاییه بدست داعش

شلاق زدن 35 دختر و پسر دانشجو در ملا عام در قزوین + عکس

هواداران شبیه مرتضی پاشایی در خندوانه

در نهایت پرداخت وام ازدواج 10 میلیون تومانی تایید شد