دستگیری مرد مارخور در رشت

مردی که مارها را زنده زنده پوست کنده و می خورد در رشت دستگیر شد
این مرد در ملا عام اقدام به پوست کردن مار بصورت زنده کرده و آن را خورد ه بود این مسئله نغض حقوق حیوانات بوده و از سوی اداره حفاظت محیط زیست گیلان مورد پیگرد قرار گرفته و دستگیر شد.

دستگیری مردی که مارهارا  زنده زنده پوست کنده و می خورد

در روزهای گذشته ویدئویی در فضای مجازی منتشر شده بود که در ان مردی با گرفتن یک مار بصورت زنده پوست ان را کنده و در ملا عام اقدام به خوردن ان می کرد. به نقل از مجله" تانهایت "شخصی که اقدام به پوست کندن و خوردن یک مار به صورت زنده کرده بود، در رشت دستگیر و روانه دادگاه شد.
به گزارش مجله " تانهایت " از گیلان؛ رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان رشت با اعلام این خبر گفت: بر اساس فیلمی که در روزهای اخیر در فضای مجازی انتشار یافته بود، شخصی پس از زنده گیری یک مار و کندن پوست آن به طور زنده اقدام به خوردن آن در ملاءعام می‌کرد که این موضوع علاوه بر ارتکاب فعل حرام در انظار عمومی، به استناد ماده 11 شکار و صید تخلف از قانون محسوب شده و عملی مجرمانه است.اصغر خودکار افزود: پرونده‌ای در این مورد در اداره حفاظت محیط زیست شهرستان رشت تشکیل و یگان حفاظت این شهرستان پیگیر این موضوع شد و پس از بررسی‌های به عمل آمده فرد مورد نظر با نام م . ع ساکن رشت با همکاری نیروی انتظامی شناسایی و دستگیر شد.

وی خاطرنشان کرد: در تحقیقات مشخص شد نامبرده تاکنون چندین بار به این عمل غیرقانونی مبادرت کرده است.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان رشت با بیان اینکه پرونده تخلف این فرد تشکیل و در اختیار مراجع قضایی قرار گرفته است، گفت: م . ع هم اکنون با قرار وثیقه آزاد و منتظر صدور حکم است.

تصورش را بکنید که چه افراد عجیب و غریبی در کشورمان زندگی می کنند گرفتن مار و پوست کندن ان در ملا عام و اقدام به خوردن یک مار زنده چه معنی خاصی می تواند داشته باشد؟