فریدون آسرایی خواننده مشهور کشورمان اعلام کرد که از اپراتور تلفن همراه خود شکایت خواهد کرد .فریدون آسرایی می گوید که بدون اجازه او از حساب وی برداشت هایی می شود هچنین فریدون آسرایی معتقد است که ماهانه سی هزارتومان بخاطر خدماتی که هیچگاه دریافت نکرده و نمی کند ماهانه سی هزارتومان به قبض موبایلش افزوده می شودد. وی به عموم مردم هشدار می دهد که در هیچ طرح پیامکی شرکت نکند.

شکایت فریدون آسرایی از اپراتور موبایل

برخی از خدمات تلفن همراه نیاز مند این است که شماره و پسوردهای حساب بانکی را وارد نمایید مانند خرید شارژ و یا خدماتی دیگر از این رو فریدون آسرایی معتقد است که پس از واریز دو مبلغ جداگانه از طریق گوشی خود برای طرح های مختلف اپراتور تلفن همراه، اهیانه مبالغی از حسابش برداشت می شود.

فریدون آسرایی اضافه کرد: در خصوص انتشار پیام اینستاگرامی خود مبنی بر سوءاستفاده اپراتور تلفن همراهش گفت: مدت‌هاست که به دلیل ارسال دو پیامک، بی‌اجازه از حسابم برداشت می‌شود و من به‌ تازگی از این قضیه اطلاع پیدا کرده و به‌ دنبال یک وکیل خوب برای شکایت هستم.

وی افزود: تا چند وقت پیش ریز مکالمات، تماس داخلی و خارجی در قبوض تلفن می‌آمد ولی دیگر اثری از آن نیست و فقط مبلغ نهایی را می‌زنند. من اتفاقی به این موضوع پی‌بردم و آن زمانی بود که برای تبدیل 3G به 4G به یکی از مراکز مراجعه کردم و دوستم مرا در جریان گذاشت.

آسرایی تصریح کرد: من یک بار برای حمایت از تیم‌ملی و یک بار هم برای رای دادن در «شب‌ کوک» پیامک زدم که متوجه شدم از آن زمان هر ماه بالغ بر 30 هزار تومان تحت عنوان ارزش‌افزوده به مبلغ پرداختی اضافه می‌شود. من نه عضو طرحی بودم و نه می‌خواستم شوم. من با آن پست مردم را هوشیار کردم که مراقب باشند و عضو هیچ طرح پیامکی مخابرات نشوند.

وی با انتقاد شدید از این موضوع گفت: مردم باید خیلی مراقب باشند و هر پیامکی را دنبال نکنند. این اتفاق به‌طور قطع فقط برای من نیفتاده است و فکر می‌کنم یک خبرنگار هم از این موضوع شکایت کرده بود. فروردین‌ماه «شب‌ کوک» تمام شد اما هنوز بدون اطلاع از حساب من برمی‌دارند و من تازه متوجه شده‌ام.
 
آسرایی
در پایان صحبت‌هایش در خصوص آلبوم جدید خود گفت: در این فاصله یکسال و نیمه تمام آهنگ‌ها انتخاب شده‌اند و در مرحله شروع تدوین کار هستیم. معمولا برای ساخت آلبوم سه سال طول می‌کشد و یکسال و نیم دیگر احتمالا کار داریم تا آلبوم جدید منتشر شود. اما بنابر صلاحدید تهیه‌کننده زمان انتشار آن مشخص خواهد شد.