واکنش طرفداران مرتضی پاشایی به برنامه خندوانه شب گذشته

برنامه دیشب خندوانه
و رامبد جوان اختصاص داشت به افرادی که خودرا شبیه به مرحوم مرتضی پاشایی کرده بودند افرادی با پوشیدن لباس و کلاه مرتضی پاشایی سعی کرده بودند که خود را شبیه به وی کنند
پس از پخش برنامه دیشب خندوانه، صفحه اینستاگرام رامبد جوان به محلی برای بیان نظرات مختلف تبدیل شد. بسیاری از کار این افراد حمایت و بسیاری نیز آنها را مورد انتقاد قرار داده بودند در ادامه برخی از این کامنت هارا مشاهده می کنید.

طرفداران مرتضی پاشایی در برنامه خندوانه

عده زیادی از هموطنانمان از مرحوم مرتضی پاشایی برای خود یک اسطوره ساخته و علاقه بیش از حدی به او پیدا کرده اند تا جایی که در و دیوار منزل و محل کار خود را با تصاویر و عکس های مرتضی پاشایی پر کرده و حتی در لباس پوشیدن نیز سعی می کنند شبیه مرتضی پاشایی لباس بپوشند. برنامه شب گذشته خندوانه به سرعت بازتاب‌های فراوانی در شبکه‌های اجتماعی به همراه داشت .در این برنامه جوانانی حضور داشتندکه با تاثیرپذیری از شمایل ظاهری مرتضی پاشایی، خود را شبیه این خواننده پرطرفدار کرده بودند.به همین علت تحلیل‌های مختلفی درباره حضور این افراد در برنامه پربیننده خندوانه شد و نوع سناریویی که برای این قسمت خندوانه تعیین شده بود، به شدت واکنش‌برانگیز شد.

واکنش طرفداران مرتضی پاشایی به برنامه خندوانه شب گذشته

متاسفانه برخی از افراد با شبیه کرن خود با استفاده از پوشیدن لباس ، کلاه و عینکی شبیه مرتضی پاشایی، از او تقلید کرده و کسب درامد می کنند. رامبد جوان در بخش‌هایی از این برنامه ضمن انتقاد از درآمدزایی برخی از این افراد با ظاهری شبیه به مرتضی پاشایی، رفتار سودجویانه این قبیل افراد را دور از اخلاق و نوعی سوءاستفاده از شهرت و موج اجتماعی این خواننده در جامعه ایرانی خواند و در بخش دیگری نیز از کودک خردسالی که خود را شبیه پاشایی کرده بود خواست با درآوردن لباس و کلاه و عینکی که او را شبیه پاشایی کرده بود، به زندگی عادی خود برگردد و گفت: «اتفاقاً این جوری بیشتر بهت میاد».
وی افزود چرا باید برخی سعی کنند تا خود را شبیه شخص دیگری نشان دهند هرکس بدنیا آمده تا زندگی شخصی خود را داشته باشد.


مردم همیشه در صحنه کشور و هوادران دو آتیشه مرتضی پاشایی پس از پایان این برنامه به صفحه اینستا گرام رامبد جوان هجوم بردند. ساعاتی پس از این برنامه طرفداران مرتضی پاشایی در یک اقدام خودجوش به صفحات شخصی رامبد جوان حمله کرده و نسبت به اتفاقات این برنامه واکنش نشان دادند.

انصافا که جوانان ما اوقات فراقت زیادی داشته و وقت با ارزش خود را صرف ایستادن ساعتها در مقابل آینه می کنند تا موهای خود را شبیه به مرتضی پاشایی کنند و یا اینکه لباسی بپوشند که به لباس مرتضی پاشایی شبیه باشد در اینکه مرحوم پاشایی خواننده بسیار خوبی بود شکی نیست اما فراموش کردن زندگی خود و تقلید از کاراکتر شخص دیگری هم کار صحیحی نیست. شاید این افراد به دنبال هویتی جدید در ظاهر مرتضی پاشایی هستند. متاسفانه جوانانی که تنها دقدقه آنها باید پیشرفت در تحصیل و یا کسب و کار خود باشد، اوقات خودرا اینگونه به بطالت می گذرانند.


جدیدترین ها
دو دروغ بزرگ امروز در شبکه من و تو

هواداران شبیه مرتضی پاشایی در خندوانه

در نهایت پرداخت وام ازدواج 10 میلیون تومانی تایید شد

شلاق زدن 35 دانشجو قزوینی در ملا عام به جرم شرکت در پارتی مختلط