کتک زدن مشتری توسط کارمند تعاونی اعتبار آرمان

در این کلیپ که از یکی از شعب تعاونی های آرمان گرفته شده است می بینیم که کارمند تعاونی اعتباری آرمان چگونه مشتری این شعبه را کتک زده و مورد ضرب و شتم قرار می دهد.

مدتها پیش با ادقام 15 تعاونی اعتباری، یک تعاونی واحد در زیر نظر بانک مرکزی و به نام " تعائونی اعتبار آرمان " تشکیل شد این تعاونی از ابتدا با مشکلات فراوانی روبرو بوده چراکه مطالبات حقه مردم و سپرده های سپرده گذاران که از مدتها پیش نیز همان 15 تعاونی سپرده گذاری شده بودند را نپرداخته است اکنون با گذشت مدت زیادی از عدم پرداخت مطالبات مردم، صدای اعتراض سپرده گذاران بلندتر به گوش می رسد.

کتک کاری در تعاونی اعتبار آرمان ( کاسپین )

در این ودئو مشاهده می کنیم که چگونه کارمند تعاونی اعتبار آرمان مشتری این شعبه را که برای دریافت وام مراجعه کرده بود را کتک می زند. درگیری یکی از کارمندان مؤسسه مالی و اعتباری آرمان در شهر یاسوج را مشاهده می‌نمایید. به گفته شهروندی که این اتفاق برایش افتاده و فیلم را برای ما ارسال کرده است، در زمان سررسید دریافت وام به مؤسسه مراجعه می‌کند که کارمند شاغل این مؤسسه در پاسخ به درخواست وی می‌گوید که پرداخت وام مقدور نیست. این اتفاق باعث می‌شود که به رئیس مؤسسه مراجعه کرده  و گلایه  و شکایت خود را بیان کند. در این حین یکی از کارمندان با وی درگیر می‌شود.

منبع: سید مرتضی موسوی – یاسوج (کهکیلویه و بویراحمد)


لینک مستقیم دانلود