در آخرین کاوشهای ناسا در سطح مریخ، اشیاء بسیار عجیب و غریبی کشف شده است یکی از این اشیاء سنگی شبیه به سر دایناسور می باشد بسیاری از دانشمندان رفته رفته به این باور می رسند که انسان در این جهان تنها نبوده و موجودات دیگری نیز در سایر کرات زندگی می کنند و حیات در برخی از کرات نیز وجود داشته است.

سر دایناسور در سیاره سرخ

چند سالی است که مرکز فضایی ناسا دست به کاوش های بسیار پرهزینه ای در کره مریخ زده است ناسا اشیاء بسیار عجیبی را در کره مریخ کشف کرده است طبق عکس‌های گرفته شده از مریخ توسط کاوشگران ناسا، به نظر می‌رسد که اشیاء عجیبی روی سطح کره مریخ پیدا شده است.
در بین این اشیاء پیدا شده، شیئی شبیه جمجمه دایناسور باعث به وجود آمدن هیجان در بین طرفداران اتفاقات ماوراء طبیعی است.این گروه طرفداران اعتقاد دارند که شیئی که پیدا شده است اصلا شبیه سنگ معمولی و با شمایل عجیب سیاره مریخ نیست.

شخصی که یک کانل یوتیوب دارد و به تحلیل ویدیوهای فرستاده شده توسط ناسا می‌پردازد ویدیوی مربوط به این کشف را در کانال خود با نام " مریخ، خانه عجایب " بارگذاری کرد.

صاحب این کانال درباره کشف جمجمه دایناسور در مریخ گفت: این مصنوع پیدا شده در سیاره سرخ یک سنگ معمولی نیست و بیشتر شبیه جمجمه یک دایناسور یا یک موجود زنده دیگر است.