نرم افزار افزایش ممبر

تنها یک روش مطمئن برای افزایش ممبر کانال تلگرام وجود دارد

در این مطلب، بهترین شیوه های بالا بردن تعداد ممبر کانال تلگرام را از زبان تاسیس کنندگان کانال تلگرام برای شما تهیه کرده ایم. به کار ببندید و ثروتمند شوید. این گوی و این میدان. این مطلب حاصل مصاحبه های تاسیس کنندگان پیام رسان تلگرام می باشد که توسط " گروه مشاورین برتر" ترجمه و در اختیار شما عزیزان هموطن قرار می گیرد.

بی شک، تنها مرکز تخصصی که خدماتی شفاف و حرفه ای ارائه می دهد دفتر گروه مشاورین برتر می باشد که با استفاده از روش های هماهنگ با قوانین تلگرام اقدام به اموزش و افزایش ممبر کانالهای تلگرام می کند.

فایل های آموزشی این مرکز تماما با هدف آموزش هموطنان گرامی برای استفاده صحیح و کارامد از پیام رسان قدرتمند تلگرام تدوین شده است تا افرادی که  در راه رسیدن به موفقیت تلاش می کنند با استفاده از این آموزش ها بتواننددر مسیر صحیح قرار بگیرند. تلگرام به عنوان پیشرفته ترین و سریعترین مسجنر پیام رسان جهان، در کشورما میلیونها کاربر را جذب خود کرده و بر روی آن هزاران کانال مختلف تحت عناوین و موضاعات متنوع ساخته شده است در این بین کشورما بالاترین رتبه را در تعداد کاربران تلگرام دارد.

وبسایت اصلی این فروشگاه دارای نماد اعتماد و مجوز رسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد


 روش رایگان افزایش ممبر کانال

اگر شما نیز جزو دسته افرادی هستید که کانال تلگرام دارید و می خواهید از طریق آن درآمد زایی کنید، تا پایان با ما باشید تا بهترین روش های بالابردن تعداد ممبر های کانال تلگرام را به شما بیاموزیم. متاسفانه تمام سایتهایی که اقدام به فروش ممبر می کنند، تنها با استفاده از جملاتی غیرواقعی و تهیج کننده، افراد را ترقیب به پرداخت مبالغی برای خرید خدمات خود می کنند که کمترین ارزشی برای مدیران کانالها ندارد.

کانال تلگرام، منبع درامد و کسب و کار من است

آیا اکنون که این مطلب را مطالعه می کنید، کانال تلگرام خود را راه اندازی کرده ای؟ قطعا باید همینطور باشد چراکه شما با جستجوی کلماتی مانند" افزایش ممبر" به این صفه راهنمایی شده اید باید به شما تبریک بگوییم چراکه که به صفحه درستی هدایت شده اید.اگر صاحب کانال هستید و می خواهید کانال تان مثل کانال هایی که ترک می کنید نشود، این گوی و این میدان، راهکار برایتان داریم مثل باقلوا. گروه مشاورین برتر، در این مطلب سعی کرده است تا راه را برای رسیدن شما به ثروت ، هموارتر گرداند با رعایت دستورالعمل های گفته شده، می توانید به یک ادمین حرفه ای بدل شوید و کانال پربازدید و بزرگی را ایجاد نمایید.
بهترین روش افزایش ممبر تلگرام
در ابتدای تاسیس پیام رسان تلگرام، برای ثبت ادرس کانال با هیچ مشکلی مواجه نبودیم هر ادرسی را که انتخاب می کردیم آزاد بود اما این روزها کمتر ادرسی را می توان یافت که شخص دیگری قبلا ان را ثبت نکرده باشد. این بیانگر این است که میلیونها نفر، تنها در ایران، کانال تلگرام ایجاد کرده اند، حتما این جمله را شنیده اید«دیگه هرکس را می بینی داره کانال می زنه!» جمله خیلی رایجی که بعد از اد کردن یکی از اقوام، آشنایان، دوستان، دشمنان، کسبه محل، دندان پزشک تجربی خیابان پایین خانه تان و... بر زبان می آورید یا از دیگران می شنوید، کانال هایی که یا به محض ورود به آنها لیو می دهید و به خاطر رودربایستی و چیزهای دیگری که انگشت تان را می بندند که گزینه لیو را فشار ندهید در آنها می مانید و حداکثر کاری که از دستتان بر می اید آن است که هشدارهای کانال را ببندید که حداقل صدای پست هایی که در چنین کانال هایی گذاشته می شوند، روی اعصابتان ماراتن نرود. پس اگر صاحب کانال هستید و می خواهید کانال تان مثل کانال هایی که ترک می کنید نشود، این گوی و این میدان، راهکار برایتان داریم مثل باقلوا.

افزایش ممبر
ممبر کانال

افزایش ممبر تلگرام


آیا می دانید نشانه گذاری و مشخص کردن هدف، طی کردن نیمی از مسیر می باشد؟ اگر این کار را نکرده باشید جسته و گریخته به هر دری خواهید زد و از هر مطلبی با موضوعی، مقداری در کانال خود خواهید گذاشت و کاربران شما نیز به همین شیوه با مطالب درهم و برهم و از هر دری باغی، روبرو خواهند شد. باید هدف خود از ایجاد کانال را بدانید و هدف مشخصی را برای خود ترسیم کنید باید بدانید که بدنبال چه هستید و در چه زمینه کاری می خواهید فعالیت کنید. مطالب کانال را از کجا و چطور باید تهیه کنید از همه مهمتر خود را به جای اعضاء کانال قرار داده و ببنید که اگر شما عضو این کانال بودید، حاضر بودید مطالب آن را همیشه مرور کرده و کاربر فعال این کانال باشید؟

آیا شما می دانید مشخصا به دنبال چه هستید؟ آیا واقعا شما به کانال تلگرام نیاز دارید؟

وقتی برای این سوال جواب منطقی و درست پیدا کردید، کانال بزنید ولی یادتان باشد درست است که تلگرام این قابلیت را به صورت رایگان در اختیار همه قرار داده، ولی کانال داری کار هر کسی نیست! بسیاری از افرادی که این روزها کانال ایجاد می کنند، می توانند با بقیه قابلیت های تلگرام از جمله گروه و سوپر گروه به هدف های مدنظرشان دسترسی پیدا کنند. پس همه جوانب را بسنجید، چرا که حتی اگر برای ساخت و نگهداری یک کانال که در آینده نزدیک شکست می خورد، پولی هم خرج نکنید با وقتی که از دست داده اید، چه کار می کنید؟ این روزها هرکسی برای خود یک یا چند کانال تلگرام راه اندازی کرده است کانالهایی با چند ده یا چند صد ممبر!!

آیا همه این افراد باید موفق شوند؟

متاسفانه همه این افراد تصور می کنند که تافته جدا بافته ای هستند و از قابلیت های منحصر بفرد خدادادی برخوردار هستند که در طول تاریخ بشریت کم نظیر و یا بی نظر بوده است

با کپی کردن چند مطلب بی ارزش از کانالهای مختلف، تصور می کنند بهترین کانال تلگرامی را دارا می باشند این افراد با دارابودن چند ده و یا چند صد ممبر، تا شب به کانالهای مختلف که حتی چندهزار برابر خودشان عضو دارند پیام می دهند که" تبادل می کنید؟ بعد از این نوشته هم پشت سرهم چند علامت سوال ارسال می کنند که زودباش سریعتر جواب بده

من عجله دارم


راههای افزایش ممبر واقعی کانال تلگرام

حتما تاکنون کانال خود را تاسیس کرده و برای افزایش ممبر با مشکل مواجه شده اید
در ابتدا توصیه می شود آدرس کانال خود را در این صفحه ثبت نمایید با ثبت ادرس کانال خود در این صفحه، روزانه دهها ممبر واقعی و رایگان جذب کانال شما خواهد شد.
ثبت کانال
لینک Join Chat فراموش نشود

خب حالا که کانال را ساخته اید باید از کاربران خود خواهید که به شما در افزایش ممبر کانال، کمک کنند و پستی را که شما برای دعوت دیگران در کانالتان گذاشته اید، به اشتراک بگذارند، آسان ترین راه آن است که لینک عادی یا نام کاربری (User name) کانالتان را به اشتراک بگذارید، ولی بهترین کار این است که به تنظیمات کانالتان بروید Private Channel را انتخاب کنید و قبل از آنکه گزینه تایید را بزنید لینک Join Chat کانالتان را کپی کنید و با دیگران به اشتراک بگذارید، در جریان باشید که اگر کانالتان عمومی است، به هیچ وجه گزینه تایید زیرآدرس را نزنید و اگر کانالتان هم از اول Private Channel است اصلا نیازی به طی مراحل بالا نیست.


بالا بردن ممبر کانال تلگرام

تفاوت لینک Join Chat با لینک معمولی و نام کاربری این است که هر کس بخواهد با این لینک وارد کانالتان شود، حتما قبل از ورود باید به کانال شما اضافه شود تا اجازه ورود داشته باشد و بسیاری از افرادی هم که به این صورت وارد کانال شما می شوند یا بلد نیستند یا به هر دلیلی می مانند و خارج نمی شوند، روش چندان خوبی برای جذب کاربر نیست، ولی خب حالا!

تبلیغ، بهترین روش افزایش ممبر کانال
با تبلیغ کانالتان را بالا بکشید

یکی از بهترین راه ها برای بالا بردن کاربران یک کانال، تبلیغات در کانال های پرکاربر است که البته تضمینی نیست و ممکن است با تبلیغات شما کاربر چندانی به کانالتان اضافه نشود، در هر حال اگر قصد سپردن کانالتان را به کانال های پربازدید برای تبلیغ دارید، اول از همه کانال هایی را انتخاب کنید که با موضوع کانال شما هماهنگ هستند چرا که کاربر بیشتری از این کانال ها به کانالتان اضافه می شود و در درجه دوم دقت کنید که حتما کانالی را انتخاب کنید که پست هایش بیشترین تعداد بازدید را در یک زمان مشخص دارند.

اشخاصی که با هدف فروش محصول و کسب درامد کانال تلگرامی ایجاد می کنند توصیه می شود که در کنار کانال خود، یک وبلاگ و یا سایت نیز تاسیس کنند باید مخاطبین شما بتوانند خریدهای خود را بصورت آنلاین سفارش دهند بسیاری از افراد علاقه ای به تماس تلفنی و یا چت کردن نداشته و یا فرصت انرا ندارند

روی لینک زیر کلیک کرده و فروشگاه اینترنتی زیر را که نمونه و مثال خوبی برای شماست

فروشگاه اینترنتی نیک خرید

این فروشگاه بطور میانگین و در طی یک شبانه روز 50 سفارش دریافت می کند اگر بطور میانگین سود خالص هر سفارش را 5 هزار تومان در نظر بگیرید جمع ماهیانه سود ان حدود 7میلیون پانصدهزار تومان خواهد بود
آیا این مبلغ  درامد مناسبی است؟
این سقف درامد یک فروشگاه اینترنتی نیست و می تواند تا صدها برابر افزایش داشته باشد
با ایجاد فروشگاه اینترنتی و دریافت نماد اعتماد، می توانید با شرکت های واسط پستی قرار داد بسته تا مرسولات شمارا بصورت پرداخت در محل ارسال نمایند در این شکل، فروش محصولات شما تا هشتاد درصد افزایش خواهد داشت.
برای شروع می توانید از یک وبلاگ رایگان استفاده کنید اما اگر برای کار خود برنامه طولانی مدتی در نظر دارید، حتما یک سایت خوب و حرفه ای بسازید.

برای ایجاد وبسایت فروشگاهی می توانید با مشاورین ما در " دفتر گروه مشاورین برتر " تماس گرفته تا  با کمترین هزینه ممکن یک وبسایت فروشگاهی حرفه ای و بهینه سازی شده برای موتورهای جستجوگر برای شما ایجاد نمایند.
برای موفقیت قطعا نیازمند ابزار مورد نیاز آن نیز خواهید بود بدون داشتن برنامه درست و چیدن مقدمات لازم، نمی توانید موفق شوید شما برای سالها باید به دور خود بچرخید و روح روان خود را به پای سیستمی بگذارید که هیچگاه قابلیت موفق شدن را نداشته است باید بدانید در صورت داشتن نقشه راه، موفقیت بسیار در دسترس خواهد بود.

باید بدانید هزینه تبلیغ در کانال ها ساز و کار مشخصی ندارد، برخی از کانال ها بنا به تعداد مشخص بازدید، برخی ساعتی و برخی روزی تبلیغ می گیرند. از ساعتی 6 هزار تومان شروع می شود به بالا، اینکه یک کانال چه قیمتی را روی تبلیغاتش گذاشته به تعداد بازدیدهای یک پست، مخاطبان آن و... بستگی دارد. پس از هول حلیم در دیگ نیفتید و به خاطر قیمت ارزان، تبلیغ تان را به کانالی نسپارید که یا  مخاطبانش مناسب کار شما نیستند یا پست هایش بازدید بسیار پایینی دارند، از ما گفتن بود!


ممبر تلگرام
پاول دوروف به همرا برادرش ایده پرداز و موسس تلگرام هستند که هم اکنون در آلمان زندگی میکنند این دوبرادر اقدام به ارائه اموزش هایی در زمینه روش های استفاده صحیح و یا افزایش ممبر کانالهای تلگرامی منتشر می کنند که از سوی گروه ما ترجه شده و در اختیار هموطنان گرامی قرار داده می شود.


پول خرج کنید و تعداد ممبر کانال را افزایش دهید

در افزایش ممبر کانال هم مثل هر چیز دیگر در این دنیای فانی وابسته به چرک کف دست هستید و هر قدر پول بدهید، همان قدر کاربر ثابت، درجه یک، مرتبط و دوست داشتنی نصیب تان می شود. راهکارش هم آن است که کلا کانالتان را به یک آدم این کاره بسپارید و بخواهید که تعداد کاربرانش را بالا ببرد. باید توجه کنید که با ارسال مطالب مفید و تبلیغات خوب می توانید اعضا زیادی در کانال خود جمع کنید.

در حال حاضر در بازار برای چنین کاری در ازای هر هزار کاربر 50 تا 400 هزار تومان از شما پول می گیرند، ولی توصیه ما این است که به قیمت های پایین به هیچ عنوان اعتماد نکنید؛ چرا که احتمال کشاندن کاربرهای غیرمرتبط در این قیمت ها بسیار زیاد است و ممکن است به روش هایی کانالتان را بالا بکشند که اصلا مد نظر شما نیست بیشک و با قطعیت می توان گفت که در حال حاظر تمام افرادی که قدام به فروش ممبر می کنند، متاسفانه ممبر فیک و غیر واقعی را بجای ممبر واقعی به افراد می فروشند و یا در برخی از این دست افزایش ممبر کانال دیده شده است که با تبلیغات در کانال های مختلف با عناوین بسیار زننده، برای کانال شما ممبر جذب کرده اند اما این بخاطر دیدن مطالب دیگری به کانال شما جذب شده بوده اند و بسرعت نیز از کانال شما خارج خواهند شد. از آن بدتر هم اینکه احتمال خروج کاربرهایی که با قیمت های پایین به کانالتان می آیند، در سریع ترین زمان، بسیار زیاد است. افزایش های اینچنینی، کاربران به اصطلاح فیک ( غیر واقعی ) هستند که هیچ ارزشی برای شما نخواهند داشت پس اگر قصد دارید کسب و کار خود را راه اندازی کنید، بهتر است که بر روی آب لانه نسازید و بگونه ای عمل کنید که سنگ بنای محکمی را برای درامد زایی و رسیدن به ثروت، گذارده باشید. یک کانال با چند هزار ممبر واقعی، می تواند به یک سرمایه بسیار ارزشمند برای شما بدل شود از طریق همین کانال می توانید آینده زندگی خود را بسازید تبلیغ بفروشید و یا کالاهای مختلفی را در ان تبلیغ کرده و به فروش برسانید و سود بسیار قابل توجهی را به جیب بزنید گروه مشاورین برتر، در مطالب بعدی، درمورد چگونگی درامد زایی از انواع کانال های تلگرام، بیشتر سخن خواهد گفت. پس مطالب بعدی مارا دنبال نمایید.

بالا بردن اعضای کانال تلگرام

مطالب خوب و مفید ارسال کنید، اعضاء خودشان می آیند
تعارف که نداریم، هر رسانه ای اگر به مخاطبانش احترام بگذارد و راضی اش کند، قطع به یقین مخاطب جذب می کند و کانال تلگرام هم یک رسانه است، این را به یاد داشته باشید که هر صاحب کانالی یک رسانه دار هم هست، پس به نیازهای مخاطب تان دقت کنید، کیفیت کانال را همیشه بالا نگه دارید و مطمئن باشید که در این صورت مخاطب کانالتان را می پسندد و به سراغتان می آید.

بازدیدهای اعضاء را دقیقا زیر نظر بگیرید

گاهی ممکن است تعداد ممبر کانال شما بالا باشد اما پست های جذابتان بیشتر از یک چهارم کاربران کانالتان بازدید نداشته باشند، این بازدید پایین نشانه این است که یک جای کار می لنگد و بیشتر کاربران کانالتان هشدارهای کانال را بسته اند و تبدیل به مخاطب منفعل شده اند؛ مخاطبانی که سال و ماهی یک بار می آیند، کانال را باز می کنند و یک نگاه سرسری به آخرین پست هایتان می اندازند و می روند، اگر با چنین حالتی رو به رو شدید در سریع ترین زمان ممکن رویه را عوض کنید، مخاطبان منفعل مثل ویروس می مانند.

از تبلیغ در کانال خود پرهیز کنید

خب خدا را شکر همه چیز به درستی پیش رفته و تعداد ممبر های شما افزایش پیدا کرده است و افراد بسیاری هم در روز پیام می دهند که می خواهند تبلیغ شان را در کانال شما بگذارند، اما هوا برتان ندارد که راه به راه تبلیغ کنید و درآمد داشته باشید، هر تبلیغی تعدادی از کاربرانتان را به باد می دهد؛ کاربرانی که می روند و ممکن است که هیچ وقت برنگردند. ما به شما توصیه می کنیم که چشم بر این گونه درامدها ببنیدید و بگذارید کانال شما حسابی رشد کرده و عضو بگیرد در مطالب بعدی راههای کشب درامد بسیار بهتر و بیشتر را از طریق کانالهای پربازدید به شما آموزش خواهیم داد روش هایی که می تواند زندگی هرکسی را متحول ساخته ثروت را برای شما به همره بیاورد .


افزایش ممبر کانال

از گذاشتن پست های بلند در کانال جدا پرهیز کنید حتما یادتان باشد، بعد از هر ارسال یک متن، یک تصویر مرتبط و زیا و البته با حجم کم نیز بر روی کانال قرار دهید

از قراردادن تصاویر با حج زیاد پرهیز کنید.
یادتان نرود که شما در رسانه ای پست هایتان را منتشر می کنید که وسیله ارتباطی شما با مخاطب تان در بیشتر موارد گوشی تلفن همراه است که نمایشگر کوچکی دارد و همین کوچک بودن باعث می شود حتی متن های کوتاه هم بلند به نظر برسند و مخاطب در برخورد اول با دیدن حجم متن بی خیال خواندنش شود، به نظر می رسد که با توجه به اندازه نمایشگر گوشی های مختلف، حداکثر 50 کلمه برای هر پست متنی کفایت می کند.

پایین هر پست آدرس کانالتان را درج کنید بجای درج آدرس کانال، حتما از لینک جوین استفاده کنید

پست هایی که می گذارید ممکن است که در جاهای دیگری نیز در تلگرام به اشتراک گذاشته شوند و شما باید از این فرصت نهایت استفاده را بکنید، خیلی ساده است آدرس کانالتان را پایین هر پست بگذارید، به این شکل هر کس که از پست شما خوشش آمد، وارد کانالتان می شود، اول یک چرخی می زند و اگر خوشش آمد، مشتری می شود، البته در اینجا هم گذاشتن آدرس Join Chat توصیه می شود.

بالا بردن تعداد اعضای کانال
افزایش ممبر کانال تلگرام

مخاطب خود را شناسایی کنید و برای آنها برنامه ریزی کنید سعی کنید با کاربران خود رابطه نزدیکی برقرار کنید در یکی از پروژه های انجام شده برای افزایش ممبر و پس از ارائه آموزش های لازم به مدیر کانال در برقراری رابطه نزدیک با کاربران خود، یکی از اعضای کانال با نیت کمک و رشد کانال مذهبی فوق، حاظر شده بود تا مبلغ 15 میلیون ریال به مدیر کانال کمک کند.

خیلی ها بادقت نکردن به این نکته، اعضای کانالشان را از دست داده اند، فکر نکنید که این کانال، صفحه فیس بوکتان است و هر چه را دوست دارید در آن می گذارید، نه از این خبرها نیست، در اینجا باید مثل ما که خواست شما برایمان مهم است، خواست مخاطبانتان برایتان مهم باشد، محتوایی را منتشر کنید که قشر بیشتری آنها را می پسندند. پس با یک آزمون و خطای دوره ای سلیقه مخاطبانتان را مشخص کنید.

دلیل اینکه می گوییم آزمون و خطا را دوره ای کنید، این است که ممکن است بعد از یک دوره سلیقه مخاطبانتان عوض شود یا از آن موضوع اشباع شوند یا اصلا با بالارفتن تعدادی کفه ترازوی موضوعات به سمت موضوعات دیگری سنگین شود، پس مدام این کار را انجام دهید.

از تصاویر و عکس های زیبا به فراوانی استفاده کنید

مخاطبان شبکه های اجتماعی و ارتباطی و به خصوص تلگرام علاقه زیادی به تصویر دارند و به همین خاطر به پست هایی که عکس داشته باشند، بیشتر توجه می کنند، البته در همه رسانه ها همین وضع است، اما در تلگرام بیشتر. تا می توانید به پست هایی که عکس دارند توجه کنید و حتی می تواند با نرم افزارهایی مثل فتوشاپ، توضیحات را روی عکس در ج کنید.

در ساعات مشخصی پست بگذارید

برخی افراد از صبح که بیدار می شوند، شروع می کنند تمام پست های کانال های دیگر را کپی کرده و در کانال خود قرار می دهند قافل از اینکه اعضاء کانال خودش، در وبگردی استاد بوده و بیشتر این مطالب را ممکن است دیده باشند و یا اینکه در تمام طول شبانه روز، مدام پست ارسال می کنند. اصلا توجه نمی کنند که ساعت دو نصف شب است و مردم خوابند و یا درحال گفتگویی آرام با دوستان و آشنایانشان در فضای مجازی می باشند.


درست است که رویه زندگی های شهری عوض شده و خیلی ها تا پاسی از بامداد بیدار هستند، ولی واقعیتش را بخواهید مردم از ساعت 12 شب به بعد یا می خوابند یا به چت های شخصی خودشان می پردازند، اعصابش را هم ندارند که شما مدام برایشان پست بگذارید و آرامشی را که به آن نیاز دارند، بهم بزنید. از ساعت12 شب تا هشت صبح کرکره کانال را پایین بکشید و خودتان هم کمی به زندگی تان برسید. اگر به این توصیه دقت نکنید، تعداد زیادی از مخاطبان با هر پست بعد از ساعت 12 شب یا از کانالتان می روند یا اینکه هشدارها را می بندند و به مخاطب منفعل تبدیل می شوند.
از ارسال پست ها و تصاویر سنگین جدا پرهیز کنید

آیا تنها برای سرگرمی اقدام به ایجاد کانال کرده اید و یا اینکه واقعا بدنبال هدف مشخصی هستید؟ پس کارتان را درست انجام دهید و از جرگه میلیونها مدیر کانال بازنده که در افزایش تعداد اعضاء خود از چند صد و چندهزار نمی توانند بالاتر روند خارج شوید موفق شدن بهایی دارد که باید بهای ان را بپردازید هر چیزی که بر مبنای بستر اینترنت کار می کند، کیفیت کارش ارتباط مستقیمی با سرعت اینترنت دارد، هر چند تلگرام یکی از سریع ترین اپ های پیام رسان است و با پایین ترین سرعت اینترنتی هم کار می کند، اما این به این معنی نیست که شما هر عکس، فیلم یا سایر فایل ها را با هر حجمی بگذارید، به این نکته دقت کنید که اگر مخاطب نتواند فایلی را که شما گذاشته اید به راحتی باز کند، شاید دو تا سه بار به روی خودش نیاورد، اما چندان امید نداشته باشید که در دفعات بعدی هم بتوانید راضی اش کنید که بماند.

تعداداستاندارد پست در روز، 10 پست می باشد

روی مخ نباشید، راه به راه پست نگذارید، مخاطبان، شما را برای اینکه روی نزدیک ترین وسیله شخصی شان باشید برگزیده اند و هیچ کس دوست ندارد در حریم شخصی اش کسی مدام بیخ گوشش سر و صدا راه بیندازد، حداکثر 10 پست در روز و با فواصل زمانی معنی بگذارید، البته اگر روزهای اول ظهور کانال ها بود بیشتر از روزی پنج پست را توصیه نمی کردیم، اما الان آستان تحمل مخاطبان کمی بالاتر رفته و تا روزی 10 پست با فواصل زمانی معین را هم تحمل می کنند.

خود را بروز رسانی کنید
اگر توصیه کردیم که زیاد پست نگذارید، الان هم توصیه می کنیم که خیلی کم و دیر به دیر پست نگذارید، حداقل روزی سه پست و با فاصله های زمانی معین روی کانالتان قرار دهید و کاری کنید که کانال فعال و پویا به نظر برسد، نه کانالی که کاربر احساس کند که فقط تلگرامش را شلوغ کرده و در اولین فرصت با آن خداحافظی کند.
سعی کنید مطالب زیبا و مفیدی ارسال کنید و از ارسال پست های پیاپی خودداری کنید تا کاربر تشنه پست ها و مطالب شما بماند و برای دیدن مطلب جدید چندین بار به کانال شما سر بزند.گروه مشاورین برتر، در مطالب بعدی، راههای کسب درامد از کانالهای پربازدید را به شما آموزش خواهد داد توجه داشته باشید تنها افرادی پیروز میدان خواهند بود که از جدیدترین رویدادها و اتفاقات کسب و کار خود آگاه بوده و از ان برای گسترش و رشد کسب و کار خود به خوبی استفاده کنند.


گروه مشاورین برتر، اقدام به تهیه مجموعه پکیج های آموزشی ارزشمندی کرده است که این آموزش ها را به صورت کاملا رایگان در اختیار مشتریان خود می گذارد بسیاری از شرکت ها، فروشگاهها، تولیدیها و موسسات کوچک و بزرگ، توانسته اند با همکاری تنگاتنگ با ما، کانال های تلگرام خود را ایجاد کرده و یا گسترش دهند .
ما در گروه مشاورین برتر، این اطمینان را به شما می دهیم که در صورت همکاری مناسب با ما، موفقیت شمارا تضمین نماییم.

افزایش ممبر کانال تلگرام با روش های اصولی و ارزشمند


وبسایت اصلی این فروشگاه دارای نماد اعتماد و مجوز رسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد


گروه مشاورین برتر

تلگرام: 09364291640

تلفن دفتر 37581011 - 051 -       4 خط


برای کمک به پیشرفت کانال های شما عزیزان، افزایش ممبر به صورت تبلیغ در کانال های بزرگ گروه مشاورین برتر، به مدت محدود با هزینه بسیار پایین صورت می گیرد

همراه با ارائه گزارش دقیق از روند تبلیغ در کانال

آدرس کانال خود را در این صفحه و در فرم پایین صفحه ثبت بفرمایید
باثبت آدرس خود در قسمت نظرات، روزانه تعداد زیادی ممبر رایگان از همین طریق و این صفحه به کانال شما اضافه خواهد شد.


کلیک کنید


افزایش اعضای کانال تلگرام

افزایش ممبر واقعی در کانال تلگرام

نرم افزار افزایش اعضای کانال تلگرام

افزایش اعضای کانال تلگرام رایگان

برنامه افزایش اعضای کانال تلگرام

افزایش ممبر کانال تلگرام رایگان

ترفند افزایش ممبر کانال تلگرام

دانلود نرم افزار افزایش اعضای کانال تلگرام

خرید اعضای کانال تلگرام

ترفند افزایش اعضای کانال تلگرام

ترفند افزایش اعضای کانال تلگرام

افزایش ممبر ایرانی کانال تلگرام

افزایش ممبر ایرانی تلگرام

افزایش ممبر تلگرام

ممبر تلگرام

خرید ممبر تلگرام

افزایش ممبر تلگرام

افزایش بازدید کانال تلگرام

خرید بازدید کانال تلگرام
رام,افزایش ممبر در تلگرام,افزایش عضو در کانال تلگرام,افزایش افراد کانال تلگرام,افزایش افراد تلگرام در کانال,افزایش کانال تلگرام,تلگرام
,Add member To telegram Channel,آدرس کانال تلگرام گیزمیز,آموزش روش های افزایش اعضاء کانال در تلگرام,اسم مدیر کانال تلگرام گیزمیز,اضافه کردن عضو به کانال تلگرام,اطلاعات مدیر کانال تلگرام گیزمیز,افزایش اعضای کانال تلگرام,افزایش اعضای کانال تلگرام تضمینی,افزایش اعضای کانال تلگرام کاملا ایرانی,افزایش افراد به کانال,افزایش افراد در کانال,افزایش افردا گروه تلگرام,افزایش تضمینی تلگرام,افزایش تضمینی تلگرام کانال,افزایش تضمینی عضو در کانال تلگرام,افزایش تضمینی عضو کانال تلگرام,افزایش تلگرام کانال,افزایش عضو تضمینی تلگرام,افزایش عضو تلگرام,افزایش عضو در channel,افزایش عضو در چنل,افزایش عضو در چنل های تلگرام,افزایش عضو در کانال تلگرام,افزایش عضو کانال تلگرام,افزایش ممبر ایرانی تلگرام,افزایش ممبر ایرانی کانال تلگرام,افزایش ممبر تضمینی تلگرام,افزایش ممبر تلگرام,افزایش ممبر تلگرام افزایش ممبر تلگرام تور,افزایش ممبر تلگرام کانال,افزایش ممبر تلگرام کانال تفریحی علمی,افزایش ممبر تلگرام کانال ورزشی,افزایش ممبر تلگرام کانال گردشگری,افزایش ممبر تلگرام گردشگری,افزایش ممبر در چنل تلگرام,افزایش ممبر در کانال تلگرام,افزایش ممبر کانال تلگرام,افزایش ممبر کانال تلگرام جواهرات,افزایش ممبر کانال تلگرام گردشگری اموزش حذف اکانت تلگرام,افزایش کانال تلگرام,اموزش حذف اکانت تلگرام تصویری امکانات واتس‌اپ تلگرام وایبر و لاین ایدی مدیر,تبلیغ در هایک,تبلیغات در هایک,تبلیغات هایک,حذف اکانت تلگرام خرید ممبر تلگرام,خرید ممبر تلگرام,خرید ممبر تلگرام کانال ورزشی,خرید ممبر تلگرام کانال پزشکی,خرید ممبر کانال تلگرام گردشگری,خرید کاربران تلگرام درامد مدیر کانال تلگرام گیزمیز,روش حذف اکانت تلگرام,قیمت ممبر تلگرام,قیمت ممبر کانال تلگرام,افزایش اعضای کانال تلگرام,افزایش اعضا کانال تلگرام,افزایش عضو کانال تلگرام,افزایش کانال تلگرام,افزایش ممبر در تلگرام,اعضای کانال