خواننده شدن بهنوش بختیاری


بهنوش بختیاری اعلام کرده است که بزودی کنسرت بزرگی را برگزار خواهد کرد که خود دران به خوانندگی خواهد پرداخت همچنین وی ابراز امیدواری کرده است که امیدوار است بتواند بزودی آلبوم پاپ خود را منتشر کند خبر خواننده شدن بهنوش بختیاری مثل بمب در شبکه های اجتماعی صدا کرده است.ظاهرا قرار است تا بهنوش بختیاری علاوه بر حرفه بازیگری و کار آرایشگری خود، وارد حرفه خوانندگی نیز بشود.بهنوش بختیاری بازیگر محبوب سینما و تلویزیون خبر از خوانندگی خود داده است. خوانندگی بهنوش بختیاری در کنسرت را خود او به همه اطلاع داده است.

 خبر خواننده شدن بهنوش بختیاری

خبر خواننده شدن بهنوش بختیاری به نقل مجلس فضای مجازی و شبکه های اجتماعی بدل شده است به گزارش " تانهایت " بهنوش بختیاری بازیگر کشورمان با انتشار عکسی خبر از برگزاری کنسرت موسیقی پاپ داد که خودش در آن بعنوان خواننده حضور دارد!! بهنوش بختیاری در کنار حرفه بازیگری، سالن آرایشی خود را نیز دایر کرده بود اما ظاهرا این دو حرفه او را راضی نکرده و قصد دارد در حیطه خوانندگی نیز خود را بیازماید.

 

بهنوش بختیاری در این رابطه نوشت:خبرای خوب درراهه..کنسرت گروه پلاریس به سرپرستی بهار ایلچی عزیز برای بانوان محترم سرزمینمون..این حقیرم افتخار همراهی به عنوان خواننده چند قطعه زیبای ایرانی رو با این گروه فوق العاده پاپ دارم…

 

به همراه پنج خواننده خانم به پنج زبان از پنج قاره…هر بازیگری باید آواز خواندن بلد باشد…خوشحالم دوستان خوبی دارم…


زمان کنسرت اطلاع رسانی میشودبهنوش بختیاری (زادۀ ۲۹ اردیبهشت ۱۳۵۴ در تهران) بازیگر و منشی صحنه ایرانی است. وی دارای مدرک کارشناسی در رشتهٔ زبان فرانسوی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران است.

 

مادرش اهل شهر قم می‌باشد. او در تیر ماه ۱۳۷۸ با محمدرضا آرین ازدواج کرد و تا کنون همسر اوست. بهنوش بختیاری در سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر در سال ١٣٩٤ نامزد دریافت سیمرغ بلورین شد.