گلشیفته فراهانی با ترک وطن و بازی در فیلم های هالیوودی و بعضا فیلم های با بدن نیمه عریان، انتقادهای بسیار زیادی را به خود معطوف کرده است در اخرین اقدام، گلشیفته فراهانی با فرح پهلوی، همسر شاه سابق ایران عکس سلفی گرفته است که روزنامه کیهان در مطلبی به سلفی گلشیفته فراهانی با فرح پهلوی پرداخته است.

بازیگر جلای وطن کرده با همسر دیکتاتور ساقط شده ایران عکس یادگاری گرفت.

سلفی گلشیفته فراهانی با فرح پهلوی

منتقدان گلشیفته فراهانی بر این باورند که وی با بازی در فیلم های هالیوودی و عریان کردن خود در این فیلم ها، شان یک زن مسلمان را تنزل داده و ارزش های اسلامی را زیر پا گذاشته است اما گلشیفته فراهانی با بیان اینکه ارزش یک زن به اندام و جنس زنانگی او نیست بر رفتارهای زننده خود پافشاری می کند در اخرین اخبار از گلشیفته فراهانی، پدر وی نیز از او حمایت کرده و بیان کرده است که همه توانایی درک استعدادهای بی پایان گلشیفته را ندارند و او به دخترش افتخار می کند. در حالی برخی مدیران سیاسی، فرهنگی در داخل کشور هر از گاهی از امکان بازگشت «گ.ف» به ایران در صورت توبه سخن می‌گویند، این بازیگر جلای وطن کرده هر بار با رفتار خودش پاسخ این افراد را می‌دهد. این بار نیز این بازیگر با فرح پهلوی، همسر دیکتاتوری که به دست مردم ایران ساقط شد عکس یادگاری گرفت تا به همه بگوید تا به کجا تعلق دارد. بازیگر یاد شده در حاشیه اجرای یک نمایش با فرح عکس یادگاری گرفته است. وی البته به جز عکس در فضای مجازی نیز به تملق‌گویی زن شاه پرداخته و نوشته که «کلمات عاجزند از وصف زیبایی این زن»!

 به نظر می‌رسد که این بازیگر با رفتارهایی چون برهنه شدن و توهین به ارزش‌های جامعه ایران، نتوانسته دل دست‌اندرکاران سینمای غرب را به دست بیاورد و ناچار شده تا برای راه انداختن کار خود، تن به تملق‌گویی همسر فاسد و فراری یک دیکتاتور بدنام بدهد!

 

منبع: کیهان