میهمان جنجالی ماه عسل و مدلینگ معروف زندانی شد


در پی اجرای دو پروزه انکبوت 1 و 2 و بازداشت بیش از 170 نفر از خانمهایی که در امور مدلینگ نقش داشتند، الهام عرب، میهمان جنجالی برنامه ماه عسل سال گذشته و مدل بسیار معروف کشورمان نیز زندانی شد.

در روزهای اخیر، نیروهای امنیتی و انتظامی برخورد سختی با مدیران کانالهای تلگرام و اینستا گرام که مدلینگ را تبلیغ می کرده اند داشته اند.مدلینگ از سوی دستگاه قضایی جرم محسوب شده و افرادی که در این شغل فعالیت داشته باشند، بازداشت خواهند شد.

الهام عرب، میهمان برنامه ماه عسل به زندان رفت

میهمان جنجالی برنامه ماه عسل سال پیش، که به عنوان پزر عروس و کسی که در یک شغل سخت، مشغول به کار است این روزها دستگیر شده و باید در مقابل دادستانی پاسخگو باشد.

میهمان برنامه ماه عسل، الهام عرب زندانی شد.

حضور الهام عرب، سال گذشته در برنامه تلویزیونی ماه عسل با اجرای احسان علیخانی، اعتراضات و حاشیه‌های بسیاری را به دنبال داشت و در نهایت منجر به تذکر مسئولان صدا و سیما به گردانندگان این برنامه تلویزیونی شد.الهام عرب طی روزهای گذشته به عنوان یکی از مدل‌هایی که در جامعه اشاعه فحشا در قالب صفحات مربوط به مزون و مدل‌های لباس داشته دستگیر شده و باید در برابر دادستانی پاسخگو باشد. مدلینگ شغل زننده و جرمی بزرگ محسوب می شود و افرادی به این کار مبادرت ورزند مجرم شناخته می شوند.

طی روزهای اخیر 170 نفر از اداره‌کنندگان صفحات مدلینگ شامل 58 مدل، 51 مدیر مزون و طراح لباس، 59 عکاس و آرایشگر و دو مؤسسه فعال در عرصه مد شناسایی شده‌اند و برای 29 نفر از مدیران اصلی و مرتبطین صفحه های مدلینگ در شبکه‌های اجتماعی «پرونده قضایی» تشکیل شده که منجر به بازداشت 8 نفر، احضار بقیه افراد و پلمب اماکن مرتبط با جرایم آنان شده است. مدلینگ به عملی گفته می شود که یک زن یا یک مرد با پوشیدن لباس خاصی در یک مراسم( کت باکس) حاضر شده و از مقابل حاضرین عبور می کند تا افراد حاظر در مراسم بتوانند لباس تن این فرد را بخوبی ببینند البته روش دیگر هم وجود دارد که تنها عکس هایی از این حالت تهیه می شود مدلینگ بانوان از این نظر جرم محسوب می شود که خانم های مدل، اقدام به گرفتن عکس های بی حجابی از خود می کنند.

 

الهام عرب که تمام عکس‌های بی‌حجابش در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است، حتی برای دقایقی که از فرصت آنتن صدا و سیمای جمهوری اسلامی استفاده کرد هم نتوانست بدون دستکش حضور یابد.در شرایط کنونی و با دستگیری این مدل ، مبرهن است که اعتراضاتی که در زمان پخش برنامه حضور وی در صدا و سیما از سوی دلسوزان و منتقدان صورت گرفت انتقادی به جا به گردانندگان برنامه ماه عسل بود.

 

منبع: فارس


جدیدترین ها
ساده ترین روش های افزایش قدرت جنسی
الهام عرب، میهمان جنجالی برنامه ماه عسل سال گذشته و مدلینگ معروف، به زندان رفت
واکنش جالب جواد رضوان به قطع رابطه مالدیو با ایران
17 مرتبه تجاوز به دانش اموز دختر توسط معلم تاریخ
خودکشی دانش اموز مشهدی بخاطر ترس از تنبیه شدن
برهنه شدن یک زن در نزدیکی برج میلاد