17 مرتبه تجاوز به دانش اموز توسط معلم تاریخ


یک معلم تاریخ که دارای زن و همسر نیز بوده، با باج خواهی از یک دانش آموز دختر، 17 بار به وی تجاوز جنسی کرده است این دانش اموز درنهایت موفق شده است تا از چنگال تهدیدها و باج خواهی های این موجود شیطانی خود را رها کند.

تجاور جنسی معلم به دانش اموز دختر

یک معلم تاریخ با اغفال دانش اموز خود، اورا مورد تعرض قرار داده و با تهدید بازگویی این اتفاق برای دیگران، بارها و بارها نقشه شوم خود را مبنی بر تعرض به دختر پیاده کرده است.مرد 48 ساله که «استیون اندروز» نام دارد و دارای همسر و فرزند است از سال 2001 میلادی به عنوان معلم تاریخ در دبیرستان «پومونا»‌ ایالت کالیفرنیا مشغول به کار شد.«جان سی تیلور» دادستان پرونده گفت: استیون با خرید هدایای مختلف برای این دختر موفق می‌شد اعتماد او را جلب کند.وی با کشاندن دختر دانش‌آموز به بیرون از محوطه، نقشه‌های شیطانی‌اش را اجرا می‌کرد. وی حتی چندین بار به سر کلاس درس معلمان دیگر رفته و به بهانه کار خصوصی اجازه دختر مورد نظرش را گرفته و او را از کلاس بیرون می‌برد و مورد آزار و تجاوز قرار می‌داد.

بنابر مدارک موجود وی از سال 2009 جنایت‌های شیطانی خود را شروع کرده و قربانی‌ درآن زمان دختری 12 ساله بوده است. وی بارها برای این دختر هدایای مختلف خریداری کرده و او را به اماکن مختلفی برده و مورد تجاوز قرار داده بود.

به گفته پلیس او با تهدید از دختر می‌خواسته که درباره روابط پنهانی‌اش با خانواده‌اش صحبت نکند اما وقتی مادر این دختر متوجه تماس‌های تلفنی و رفتار مشکوک دخترش می‌شود موضوع را پیگیری کرده و از سوی دیگر همسر استیون نیز که به رفتار شوهرش ظنین شده بود با پیگیری ماجرا به رابطه پنهانی شوهرش با دختربچه‌ها پی می‌برد.


جدیدترین ها
ساده ترین روش های افزایش قدرت جنسی
الهام عرب، میهمان جنجالی برنامه ماه عسل سال گذشته و مدلینگ معروف، به زندان رفت
واکنش جالب جواد رضوان به قطع رابطه مالدیو با ایران
17 مرتبه تجاوز به دانش اموز دختر توسط معلم تاریخ
خودکشی دانش اموز مشهدی بخاطر ترس از تنبیه شدن
برهنه شدن یک زن در نزدیکی برج میلاد